Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Remonty zakończono przed rokiem szkolnym

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Żytowiecko. 212 uczniów spędzi nowy rok szkolny w odświeżonej i wyremontowanej szkoleŻytowiecko. 212 uczniów spędzi nowy rok szkolny w odświeżonej i wyremontowanej szkole fot. Tomasz Teodorczyk

Po wakacyjnej przerwie ponad 200 uczniów wróciło do wyremontowanej szkoły podstawowej w Żytowiecku. Na inwestycję przeznaczono blisko 270 tys. złotych.

 

Remonty rozpoczęły się w czerwcu, a dyrektor wyłączył część budynku z użytkowania – z racji tego, że zakres prac był bardzo duży i istniała obawa, że wakacje mogą być niewystarczającym czasem na realizację planu. Dzięki temu remonty zakończyły się pod koniec sierpnia, przed rokiem szkolnym.

Wśród prac znalazły się m.in. remont salki lekcyjnej (wymiana podłóg, instalacji elektrycznej i wodnokanalizacyjnej), odświeżenie korytarzy, wymiana balustrad przy schodach, gruntowny remont toalet szkolnych.

Przy okazji remontu, jedna sala lekcyjna, która nie była przewidzania w renowancji, została pomalowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt. Odtąd stała się pracownią biologiczno-fizyczno-chemiczną. Dodatkowo szkoła w tym roku bierze udział w programie, dzięki czemu uzyskała jeden ekran dotykowy. 

CzytajJak naprawdę zginęła nauczycielka?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!