Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Rockowo na Święto Niepodległości

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi ponad rok temu    29.10.2015
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Przemysław Skrzydło

Wyjątkowy koncert odbędzie się 11 listopada w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Na jednej scenie pojawi się Nosowska, Muchy oraz Blue Deep Shorts. Impreza odbędzie się ramach obchodów Dni Patrona Miasta.

Katarzyna Nosowska, jedna z najpopularniejszych i najbardziej wyrazistych polskich wokalistek, ceniona autorka tekstów, na co dzień kojarzona głównie z zespołem Hey, tym razem wystąpi ze swoim solowym projektem. Artystka pojawi się w Jarocinie w ramach rozpoczętej rok temu trasy Nosowska ZIP i zaprezentuje przekrojowy materiał ze wszystkich swoich solowych płyt, w tym bestsellerowej „N/O” (Nosowska/Osiecka). Warto dodać, że będzie to pierwszy solowy koncert Nosowskiej w Jarocinie poza festiwalem. Z kolei poznańskie Muchy powtórzą koncert z ostatniego Jarocin Festiwal, kiedy to przygotowali specjalny projekt „Powracająca fala”. Michał Wiraszko wraz z kolegami zmierzyli się z wybranymi utworami z nakręconego 30 lat temu filmu "Fala" w reżyserii Piotra Łazarkiewicza. Koncert został zarejestrowany i ukaże się na płycie, której premiera przewidziana jest na 6 listopada. Imprezę rozpoczną debiutanci – Blue Deep Shorts – zwycięzcy tegorocznych Jarocińskich Rytmów Młodych.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie można nabyć w Spichlerzu Polskiego Rocka oraz Czytelni Pod Ratuszem w Jarocinie. Obecnie kosztują one 30 zł, ale warto się spieszyć, bo od 2 listopada ich cena wzrośnie do 40 zł.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!