Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Rodzinny piknik pod drzewami

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    21.06.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 8 / 100%
A A A
Podczas pikniku FILTRON-u atrakcji dla dzieci było mnóstwoPodczas pikniku FILTRON-u atrakcji dla dzieci było mnóstwo fot. A. Fajczyk

W sobotę, 20 czerwca, pracownicy firmy WIX Filtron po raz szósty wyruszyli na FILTRON-owy Rajd Rowerowy. Trasa zaczynała się od parkingu w Strefie Gospodarczej i wiodła przez Czachorowo - Sikorzyn - Pijanowice - Żytowiecko - Bączylas - Rokosowo. Cel był jeden - dojechać na rodzinny piknik zakładu, który został zorganizowany na terenie parku Ośrodka Integracji Europejskiej w Rokosowie.

Mimo niepewnej pogody przy rokosowskim pałacu pojawiło się ponad 1000 osób - część dojechała rowerami, część „rowerami na czterech kółkach z silnikiem pod maską”, czyli samochodami. Pracownicy Filtronu zabrali ze sobą najbliższych. Zarówno dla nich, jak i ich rodzin przygotowano mnóstwo atrakcji.

Sporym powodzeniem dzieci cieszył się dmuchany tor przeszkód, oblegane były również dmuchane zjeżdżalnie. Nie brakowało odważnych maluchów, które wsiadały do dmuchanej kuli, znajdującej się na wodzie, a dla starszych przygotowano podobną, ale pchaną po terenie parku. Rodzice w tym czasie mogli oglądać występy artystyczne na specjalnie zamontowanej podłodze. Były również warsztaty z pieczenia ciasta i rzeźbienia w mydle. Młodzież chętnie sprawdzała się w układaniu wieży ze skrzynek, a dzieci w skokach w workach czy łowieniu plastikowych ryb.

Wsiadając do okręcanego samochodu, można było sprawdzić, co dzieje się we wnętrzu auta, kiedy dachuje podczas wypadku. Tym zainteresowani byli głównie kierowcy. Na terenie parku znajdowało się kilka punktów gastronomicznych z szeroką ofertą menu.

 

Zobacz, jak gmina Gostyń oznakowała Strefę Gospodarczą. Czy wszyscy sa zadowoleni?

+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ lunia
  ponad rok temu 3
  brawa dla organizatorów
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mamusia
  ponad rok temu ocena: 0%  2
  Super imprezka. Jak zwykle. Dobre jedzonko i atmosfera. Brawo Filtron!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ uczestniczka
  ponad rok temu 1
  uczestniczka
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji