Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Rondo w Piaskach

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    30.09.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
O pobudowanie ronda w centrum Piasków przy skrzyżowaniu ulic: Leśna, Sienkiewicza i Gostyńskiej, będzie zabiegał urząd gminy u administratora drogi krajowej.

- Z tej części Piasków, od strony północnej, wyjazd z nowego i starego osiedla jest bardzo utrudniony. Dlatego, aż by się prosiło, aby takie rondo powstało. Wstępnie rozmawiałem już z dyrektorem. Mówił o lewoskręcie, ale ostatecznie dyskutowaliśmy też nad tym, aby rozpatrzyli temat zrobienia ronda, bo rozwiązałoby problem - tłumaczy wójt Zenon Norman. Skąd pomysł na rondo? - Widzę, że oddala się budowa obwodnicy, a ta sprawa musi być w naszej gminie rozwiązana. Rośnie u nas liczba mieszkańców, powstają nowe osiedla. Nie może być tak, że droga jest zakorkowana. Coś musimy robić, bo ludzie nie zdążą do pracy i będą przeklinać, że nic w tym temacie nie zrobiono - przyznał wójt. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!