Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Rośnie w oczach

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    17.09.2010
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
- Postawienie obok naszej szkoły obiektu sportowego z prawdziwego zdarzenia było dla mnie jednym z największych priorytetów - mówi z przekonaniem Stanisław Krysicki, wójt Pępowa o inwestycji, która obecnie jest realizowana przy zespole szkół.

Roboty związane z budową pępowskiej hali, wartej ponad 3 miliony złotych, trwają na całego. Mury oraz dach budynku w części już powstały. Teraz firma Skanska zajmuje się dalszymi pracami. - Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z tym przedsiębiorstwem - stwierdza włodarz gminy. Zgodnie z umową, zadanie ma zostać ukończone do grudnia 2011 r. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ internauta
ponad rok temu 1
Za to nasz pępowski "orlik" nie jest już taki rewelacyjny.Wystarczy złapać się siatki albo bramek kiedy jest słoneczna pogoda w trakcie np.wf-u i jesteśmy pod napięciem ;/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji