Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Rozbił auto, zniszczył barierę. Sprawca uciekł z miejsca kolizji

› Wypadki miesiąc temu    25.05.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Borek Wlkp. Oprócz auta zniszczony został także fragment bariery ochronnejBorek Wlkp. Oprócz auta zniszczony został także fragment bariery ochronnej fot. OSP Borek Wlkp.

Gostyńska policja poszukuje osoby kierującej seatem ibiza, która uczestniczyła w zderzeniu dwóch osobówek z niedzielnego wieczoru, 24 maja na obwodnicy Borku Wielkopolskiego. Z ustaleń policji wynika, że o godz. 23.10 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 12 z ulicą Głosiny w Borku Wielkopolskim doszło do zderzenia citroena C4 i seata ibiza.

Według zeznań poszkodowanego kierowcy jechał on pierwszym z wymienionych aut krajówką od strony Gostynia w kierunku Jarocina. Gdy znajdował się na wysokości skrzyżowania z drogi podporządkowanej od strony Borku wyjechał seat ibiza. Uderzając w bok samochodu francuskiej marki sprawca uszkodziła przód i prawy bok pojazdu oraz około 10 metrów bariery energochłonnej, na którą wpadł citroen.

- Kierowca seata po zderzeniu oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku Gostynia - informuje podkomisarz Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Policja prowadzi czynności związane z ustaleniem sprawcy bądź sprawczyni kolizji. Za ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi grzywna wysokości 5000 zł, zakaz prowadzanie pojazdów od 6 miesięcy do lat 3 i konsekwencje finansowe za spowodowane zniszczenia (tzw. regres finansowy).

Czytaj również: jak toyota "spadła" na trawnik przed blokiem

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Marcin
miesiąc temu 3
No tak. Mój kolega (Poszkodowany) w ten sam dzień ustalił że kierowca pojazdu chwilę wcześniej tankował na stacji. Zgrał sobie foto tankującego, wsiadającego do auta kierowcy. Płatność dokonywana kartą. Tablica rejestracyjna z auta sprawcy na miejscu zdarzenia została. Długo trwa to ustalanie. „praesumptio boni viri„ takie wypatrzone.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Amadeusz
miesiąc temu 2
Seat ibiza monitoring na stacji Orlen w Borku wszystko wyjasni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Yogi
miesiąc temu 1
Seat Ibiza numer rej PKS 39659 wystarczy sprawdzić monitoring na stacji Orlen wBorku .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji