Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Ruszyli na pomoc z gaśnicami. Uratowali forda

› Aktualności ponad rok temu    28.07.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. Życia Gostynia

Samochód osbowy dziś po południu zapalił się również na osiedlu. 700-lecia w Gostyniu. W gaszeniu forda pomogli kobiecie inni kierowcy, którzy znaleźli się na osiedlowym prakingu.

Kierująca fordem przyjechała do Gostynia z Pudliszek, około godz. 16.00. Już podczas jazdy czuła swąd spalenizny, ale dopiero kiedy zaparkowała samochód na os. 700-lecia zauważyła, że spod maski wydobywa się dym. Na miejsce zdarzenia wezwano straż pożarną. Kiedy zastępy dojechały na osiedle, pożar był już opanowany. Do gaszenia ognia zabrała się sama właścicielka pojazdu, nieoceniona okazała się też pomoc spostrzegawczych kierowców. Błyskawiczna reakcja prowadzącej auto i szybkie działanie pomocnych osób z gaśnicami spowodowały, że forda udało się uratować przed spaleniem. Przyczyną pojawienia się ognia najprawdopodobniej było zwarcie instalacji elektrycznej.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!