Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Są warianty objazdów ulicy św. Marcina

› Aktualności ponad rok temu    21.11.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Bogdan Bujak, Maciej Mostowy

Zgodnie z informacją podaną przez Starostwo Powiatowe w Gostyniu, w następujący sposób będą wyglądały objazdy zaplanowane w związku z modernizacją ulicy Świętego Marcina w Piaskach:

Mieszkańcy podróżujący z Pogorzeli drogą powiatową w kierunku Piasków kierowani będą na objazd w Strzelcach Wielkich w kierunku Tanecznicy. Następnie trasa objazdu będzie biegła drogą powiatową przez Grabonóg aż do Gostynia.

Kierowcy jadący z Borku drogą krajową nr 12, chcący w Piaskach skręcić w drogę powiatową w kierunku Pogorzela, kierowani będą na objazd drogą krajową nr 12 do Gostynia. Następnie w Gostyniu pojazdy pojadą w lewo przez Grabonóg do Tanecznicy, Strzelec Małych aż do Strzelec Wielkich.

Pojazdy jadące z Gostynia krajową „12”, chcące skręcić w Piaskach w drogę powiatową w kierunku Pogorzela, kierowane będą na objazd drogą krajową nr 12 w kierunku Borek Wlkp./Strumiany. Następnie na wlocie do Borku trasa objazdu odbija w prawo w kierunku Karolewa. Potem skręca w prawo w drogę powiatową w kierunku Pogorzeli.

Dowiedz się także: o zderzeniu luksusowej limuzyny z volkswagenem, do którego doszło dzisiaj rano

Źródło: Starostwo Powiatowe w Gostyniu

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ strach się bać
ponad rok temu ocena: 100%  1
Czarno to widzę. Na skrzyżowaniu z drogą do Simetu, Mondi i Podrzecza z podporządkowanej się nie wyjedzie. I jeszcze ograniczona widoczność przez ruinę, która stoi przy skrzyżowaniu i krzaki na poboczu. Lustro jest, ale jesienią najczęściej zaparowane albo zaszronione.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji