Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Sami o to zabiegali i teraz mają

› Gospodarka› Inwestycje ponad rok temu    2.10.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Chodnik przy ul. Zielonej w Kunowie zostanie przedłużonyChodnik przy ul. Zielonej w Kunowie zostanie przedłużony fot. A. Twardowska

Mogą się cieszyć mieszkańcy Kunowa, a szczególnie ulicy Zielonej. Po lewej stronie drogi, w kierunku Tworzymirek powstanie chodnik. Społeczność wioski sama o to zabiegała. Mieszkańcy Kunowa przekazali środki z Funduszu sołeckiego na opracowanie dokumentacji.

Chodnik będzie przedłużeniem już istniejącego ciągu dla pieszych. wykonany zostanie z kostki brukowej, szeroki na 1,5 m i długi na 530 m.

CZYTAJ o remoncie krajowej "dwunastki" przez centrum Gostynia - KLIK

Od jezdni zostanie oddzielony betonowym krawężnikiem. Zaplanowano też przebudowę istniejących zjazdów do posesji. Powstaną ścieki podchodnikowe, które odprowadzały będą do rowu wody opadowe. Przy okazji rów ma zostać oczyszczony, projektant przewidział jego reprofilację.

Przetarg na położenie ciągu dla pieszych w Kunowie wygrała Firma Brukarska WIT- BUD z Gostynia. Zobowiązała się wykonać zadanie za 278 237 zł.

Prace powinny zakończyć się w listopadzie.

O wielkopolskim sukcesie Sebastiana i Wiktorii - TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!