Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Samochód osobowy nagle zjechał na pobocze i dachował

› Wypadki miesiąc temu    6.09.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. W Kunowie doszło do wypadku dziś ranoGostyń. W Kunowie doszło do wypadku dziś rano fot. KP PSP w Gostyniu

Wypadek w Kunowie, w ciągu drogi wojewódzkiej 434. Do zdarzenia drogowego doszło dziś rano, około godz. 6.00. Samochód osobowy z rejestracją z powiatu inowrocławskiego jechał od strony Dolska w kierunku Gostynia.

R E K L A M ABolsius

- Prawdopodobnie nagle kierowca zjechał z drogi na skarpę i dachował w rowie. Osoby podróżujące same opuściły pojazd - informuje kapitan Marcin Nyczka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pozarnej w Gostyniu.

Na miejscu działały 2 zastępy straży - JRG Gostyń, zespół ratownictwa medycznego i patrol policji. Strażacy, którzy jako pierwsi dotarli do poszkodowanych, udzielili im kwalifikowanej pierwszej pomocy. Lekarz z zespołu ratownictwa medycznego zdecydował, że jedna osoba musi zostać zabrana do szpitala, w celu dalszych badań. Czynności gostyńskiej policji, która ustala okoliczności zdarzenia, wciąż trwają. Droga nie jest zablokowana.

Więcej informacji wkrótce

[AKTUALIZACJA godz. 8.45]

Podróżujący samochodem to mieszkańcy pow. inowrocławskiego. Do szpitala trafił pasażer samochodu, kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci z KPP w Gostyniu wstępnie informują, że był trzeźwy. Co zatem się stało, że nagle - przed zakrętem - zjechał na pobocze, po czym dachował w rowie? Zasnął za kierownicą? Policjanci prowadzą działania, aby ustalić przyczyny zdarzenia. Póki co zostało zakwalifikowane jako wypadek.

TUTAJ CZYTAJ o wypadku w nocy z piątku na sobotę - samochód z trzema osobami uderzył w drzewo

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!