Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Samochód trafił z jednego domu do drugiego

› Społeczeństwo ponad rok temu    8.01.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Bodzewo. Bodzewo.  fot. Ewa Kahl

Dziewięcioosobowego forda transita otrzymał Dom Dziecka w Bodzewie z końcem 2018 roku. Auto służyło wcześniej podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie.

Uroczyste przekazanie odbyło się w obecności władz powiatu gostyńskiego, dyrektorów obydwu placówek: Karoliny Dolaty i Grażyny Wiry oraz pracowników i wychowanków placówek w Bodzewie i Gostyniu. 

Ten samochód był nam bardzo potrzebny. Placówka ma na wyposażeniu dwudziestoletnie volkswageny T4, które są już w pełni wysłużone mówi  Karolina Dolata, dyrektor Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie.

Za to ford transit jest duży, dobrze wyposażony i bezpieczny. 

 Wierzymy, że świetnie będzie spełniał swoją rolę w codzienny użytkowaniu. Pozyskanie nowego auta jest dla nas dużym wsparciem, w związku z tym chcielibyśmy serdecznie  podziękować zarządowi powiatu oraz dyrekcji Domu Pomocy Społecznej za okazane serce. Cieszymy się, że i w tym roku święty Mikołaj o nas nie zapomniał – dodaje dyrektor bodzewskiego domu dziecka. 

Aktorzy w hołdzie wolontariuszom i ich podopiecznym

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Dobry
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  I słusznie...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ww
  ponad rok temu ocena: 0%  2
  Oho.... widzę że cenzura na tym portalu działa. Komuś nie spodobał sie mój ostatni komentarz? Nadmienię, że pisałem o tym że DPS Zimnowoda kupił sobie nowy samochód bo stwierdzili ze stary nie nadaje się do użytku. Tymczasem stary ląduje w Bodzewie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Somsiad
  ponad rok temu ocena: 0%  1
  Haha. Zimnowoda kupiła sobie nowy samochód bo stwierdziła że starym nie da się już jeździć..... A tu proszę, Bodzewo stwierdziło, że wcale nie jest taki zly :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji