Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Samochód zapalił się przed domem

› Aktualności ponad rok temu    28.07.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Fajczyk/arch. ŻG

Na 500 zł zostały oszacowane straty po pożarze samochodu suzuki vitara, do którego doszło dziś wczesnym rankiem przy ul. Wrocławskiej w Gostyniu.

Dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej wiadomość o tym, że przy prywatnej posesji pali się auto otrzymał dziś około godz. 4.35.

- Właściciel poinformował nas, że podjął już pewne czynności i ugasił częściowo pożar przy pomocy podręcznej gaśnicy. Podczas zgłaszania twierdził, że z wnętrza samochodu jeszcze się dymi - relacjonuje Michał Pohl, oficer prasowy KP PSP w Gostyniu.

Wiadomo było, że pojazd ma zamontowaną instalację gazową, a właściciel wystraszył się, że może dojść do wybuchu. Na miejsce zdarzenia udał się zastęp strażaków. Okazało się, że w komorze silnika tliły się jeszcze przewody instalacji, które zostały dogaszone przez strażaków. W sumie akcja trwała 15 minut. Właściciel auta oszacował straty na 500 zł.

Czytaj także czy kąpielisko Cegielnia w Pępowie ma w tym roku powodzenie i o tym, czy można wyczarować dolary?

Czy policja juz wie, jak nastolatek z gminy Pępowo zdobył dopalacze?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!