Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Siatkarze Piasta na podium

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    28.01.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Czabajski

Filip Rychel, Paweł Czabajski i Filip Dwojak zajęli trzecie miejsce w turnieju piłki siatkowej o Puchar Prezesa PKS Piast Poniec. Zawodnicy Łukasza Kubeczki ulegli tylko medalistom mistrzostw Polski. 

R E K L A M ABolsius

Sobotnie zawody trójek i czwórek w piłce siatkowej miały bardzo dobrą obsadę. Do Ponieca zjechały się najlepsze ekipy z całej Polski. W gronie rywalizujących drużyn nie brakowało medalistów MP.  - Turniej zakończył się olbrzymim sukcesem organizacyjnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz kolejny czołowe zespoły z kraju chcą u nas grać i z nami rywalizować. Formuła turnieju jest na chwilę obecną taka, że sami zapraszamy klubu bez ogłaszania. Cieszy nas to bardzo, że najlepsze kluby odpowiadają pozytywnie na zaproszenie - mówi Łukasz Kubeczka. Bardzo dobrze w turnieju spisały się zespoły Piasta Poniec. Filip Rychel, Paweł Czabajski i Filip Dwojak stanęli na najniższym stopniu podium. Drużyna czwórek (Maks Wasiak, Bartek Student, Cyprian Brodziak, Szymon Wróbel, Fabian Wosiński) uplasowała się w środku stawki. - Chłopcy mieli pecha. W swojej grupie zajęli drugie miejsce, ale niestety gorszym bilansem nie awansowali do najlepszej piątki turnieju. W meczach kolejnej rundy "zeszło z nich powietrze", ale ogólnie zagrali znakomicie, na wysokim poziomie. W trójkach po raz kolejny chłopcy pokazali, że należą do krajowej czołówki. Zajęli trzecie miejsce, a przed nimi byli tylko mistrz i wicemistrz Polski – podsumował trener Łukasz Kubeczka

Kolejny sparing Korony.


Klasyfikacja końcowa trójek
1. Międzyrzecz
2. Kędzierzyn Koźle/Domecko
3. Piast Poniec
4. UKPS Lubin
5. Sparta Kraków
6. IUKS Poznań
7. Lider Rokietnica
8. UKS Dwójka Milicz
9. Koral Wrocław
10. Polon Krotoszyn
11. VOLLEY Norwid Częstochowa

Klasyfikacja końcowa czwórek
1. Koral Wrocław
2. SP 11 Kędzierzyn Koźle
3. Piast Krotoszyn
4. MUKS 15 Białystok
5. IUKS Poznań
6. UKS 22 Kraków
7. SP 9 Leszno
8. PKS PIAST PONIEC
9. Norwid VOLLEY Częstochowa
10. UKPS Lubin
11. Sparta Kraków
12. UKS JEDYNKA Międzyrzecz
13. Polon Krotoszyn
14. Lider Rokietnica
15. UKS Dwójka Milicz
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!