Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Skarby Ziołowsi na targach minerałów

› Kobieta i dziecko ponad rok temu    17.02.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Ziołowieś

Stowarzyszenie Ziołowieś Pępowo pokazało swoje produkty na Wystawie i Giełdzie Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich w Częstochowie.

- Targi od szesnastu lat cieszą się wielką popularnością wśród wystawców i zwiedzających. Wystawcy przyjeżdżają z całej Polski, są to głównie pasjonaci minerałów i skamieniałości, którzy podróżują po całym świecie za wszelkimi wytworami przyrody. Giełda ma niezwykłą oprawę, gdyż wystrój zapewniają blaski, kolory, kształty minerałów, kamieni, kryształów a także jedynej w swoim rodzaju biżuterii – mówi Izabela Grzesiak, prezes Ziołowsi.

Jak podkreśla, prezentowane na targach eksponaty, to wytwory natury, posiadające pozytywną energię i mające działanie lecznicze na organizm człowieka. - A wszystko co pochodzi od natury szczególnie nas interesuje, dlatego skorzystaliśmy z zaproszenia organizatorów i w gąszczu zimnych kamieni i metali pojawiły się nasze rozgrzewające produkty – podkreśla Izabela Grzesiak.

Skarby natury ze Ziołowsi Pępowo były nowością na targach, co podkreślali organizatorzy. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Było wiele pytań dotyczących produktów. - Ale też zapytań: „A gdzie to Pępowo jest?” Wiadomo, że Wielkopolska słynie z dóbr natury nie tylko geologicznych, ale też tych powierzchniowych np. roślinnych i produktowych. Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy na tak dużych i znanych targach reprezentować swój region a przede wszystkim pokazać nasze działania szerszemu gronu odbiorców – zapewnia przedstawicielka stowarzyszenia.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ XD
ponad rok temu 1
Ludzie mówią, że to kawaler jakiś nowy szefowej załatwił wejście na te targi:) I że szefowa się wyprowadzi niedługo do niego i co wtedy z Ziołowsią? Taka strata:(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji