Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Skończyła 103 lata. Bardzo lubi czytać książki

› Społeczeństwo ponad rok temu    17.01.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Antonina Ignaszewska z Gostynia skończyła 103 lataAntonina Ignaszewska z Gostynia skończyła 103 lata fot. R. Jarecki

Antonina Ignaszewska 16 stycznia skończyła 103 lata. Serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia dalszych lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym złożyli jej przedstawiciele gostyńskiego samorządu burmistrz Jerzy Kulak i przewodniczący rady miejskiej Mirosław Żywicki. – Niech omijają Panią troski codziennego życia, aby następne lata upływały pani w spokoju, były pogodne i radosne – napisano w liście gratulacyjnym.

Antonina Ignaszewska, z domu Maćkowiak, urodziła się 16 stycznia 1915 r. w Starym Gostyniu, tam też uczęszczała do szkoły powszechnej. W lata 1932 – 1939 pełniła funkcję prezesa Stowarzyszeń Młodych Polek na ziemi gostyńskiej. Związek małżeński ze Stanisławem Ignaszewskim zawarła w lutym 1941 r., i od tego czasu mieszka w Gostyniu. Z mężem przeżyła 56 lat, z tego związku miała czworo dzieci, dwie córki i dwóch synów. Doczekała się 12 wnucząt i 13 prawnucząt. Mimo swojego wieku, nadal realizuje swoją pasję związaną z czytaniem książek.

Jak swoje setne urodziny świętował Antoni Mostowy - ZOBACZ

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kasia
ponad rok temu ocena: 100%  1
Zdrowia i jeszcze raz zdrowia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji