Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Skromne zwycięstwo Kani w ostatnim sparingu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    6.08.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Filip Szkudlarek (w środku) zdobył bramkę dla Kani w ostatnim sparinguFilip Szkudlarek (w środku) zdobył bramkę dla Kani w ostatnim sparingu fot. S. Hajduk

Kania Gostyń rozegrała w poniedziałek ostatni sparing w okresie przygotowawczym. W grze kontrolnej drużyna Grzegorza Wosiaka pokonała Piasta Belęcin 1 : 0.

Gospodarze byli stroną przeważającą w poniedziałkowym sparingu, jednak długo nie potrafili pokonać bramkarza gości. Dopiero w drugiej połowie po dośrodkowaniu Krzysztofa Pakosza z lewej strony boiska do bramki Piasta trafił Filip Szkudlarek. - Był to dla nas dobry sparing przed liga, dlatego że takie spotkania też nam przyjedzie rozgrywać. Przeciwnik przez cały mecz bronił się bardzo ambitnie i próbował wyprowadzać kontry. Nie do końca potrafiliśmy sobie z tym poradzić. Nie byliśmy wystarczająco cierpliwi w rozgrywaniu ataku. Na nic wtedy posiadanie piłki, jeśli nie udokumentujemy przewagi golami - powiedział po spotkaniu trener seniorów Kani Gostyń Grzegorz Wosiak. W okresie przygotowawczym Kania rozegrała pięć sparingów, z których trzy wygrała, jeden zremisowała i jeden przegrała. - Okres przygotowawczy był krótki, ale przebiegał zgodnie z planem. Zawodnicy solidnie pracowali. Każdy dostał szansę pokazania się w grach kontrolnych. Nowi zawodnicy zwiększyli rywalizację i to jest też duży plus. Tylko Rafał Karolczak ze względu na chorobę nie mógł normalnie trenować. W grach kontrolnych próbowaliśmy różnych wariantów. Były dobre fragmenty w meczach z czwartoligowcami, ale przydarzyła się też fatalna pierwsza połowa w Koźminie. Początek sezonu mamy trudny. Gramy z Krobią i Przyprostynią. Zobaczymy jak będziemy prezentować się na tle tych drużyn - podsumował przygotowania trener pierwszej drużyny gostyńskiego klubu. Sezon 2019/2020 Kania Gostyń rozpocznie w Krobi. W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 drużyna Grzegorza Wosiaka zmierzy się z Pinsel-Peter Krobianką Krobia. 

Historyczna chwila. Syn Andrzeja Juskowiaka strzelił gola Kani Gostyń.

Kania Gostyń - Piast Belęcin 1 : 0 (0 : 0)
Bramka dla Kani: Filip Szkudlarek
Kania: Wujczak - T. Hajduk, Nowaczyk, Maćkowski, Łapawa, Ł. Hajduk, Wachowski, Jędryczka, Danielczak, Szkudlarek, Sz. Olejniczak oraz S. Pakosz, Krz. Pakosz, Wytykowski, Kubiak, J. Bzdenga, Kam. Pakosz, Kozłowski, Nowak, Żak, Stachowiak

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!