Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Słońca, nagród i uśmiechu nie zabrakło

› Społeczeństwo ponad rok temu    14.06.2015
Dominika Turbańska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Słońca, nagród i uśmiechu nie zabrakło na imprezie w MagdalenkachSłońca, nagród i uśmiechu nie zabrakło na imprezie w Magdalenkach fot. D.Turbańska

Sołtys, rada sołecka, radny oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Magdalenek dołożyli wszelkich starań, by impreza z okazji Dnia Dziecka była niezapomniana.

R E K L A M ABolsius

Pomimo upału wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło konkurencji dla dorosłych, którzy brali udział m. in. w Familiadzie oraz dla dzieci, które uczestniczyły w takich zabawach jak: skoki w workach, kręcenie hula hopem na czas, rzut piłką do kosza, czy kręgle. Wszyscy uczestnicy na zakończenie swoich zmagań otrzymywali nagrody.

Zabawy dla dzieci i dorosłych zręcznie prowadził sołtys wsi Wiesław Krajka, dbając o to, by nikt się nie nudził.

Jakby tych atrakcji było mało - radny Walerian Szafraniak postarał się, by dzieci mogły bawić się na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Radość najmłodszych była nie do opisania, uśmiech nie schodził im z twarzy.

Ze spotkania nikt nie mógł wyjść głodny. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały pyszny poczęstunek dla mieszkańców. Na stołach nie zabrakło placków, cukierków, kawy, zimnych napojów, a także wiejskiego przysmaku – chleba ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Dopełnieniem serwowanych potraw była grillowana kiełbaska i frytki.

Mieszkańcy, jak co roku, nie zawiedli pod względem obecności. Na takie imprezy społeczeństwo Magdalenek przychodzi od najmłodszych, po dziadków i pradziadków.

 

Zobacz także: Boisko jak marzenie oraz festyn z okazji Dni Borku

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!