Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Słuchajcie radiowej "jedynki". Będzie "na żywo" z Gostynia

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.10.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyński akcent w jedynce Polskiego Radia - audycja z biblioteki publicznej już w sobotę, 14 październikaGostyński akcent w jedynce Polskiego Radia - audycja z biblioteki publicznej już w sobotę, 14 października fot. A. Fajczyk

Już w najbliższą sobotę (14 października) gostyński akcent w programie pierwszym Polskiego Radia. Nasze miasto znajdzie się w centrum radiowej Polski. Wszystko za sprawą audycji „Jedyne takie miejsce”, którą Program Pierwszy Polskiego Radia będzie nadawał na żywo z gostyńskiej biblioteki publicznej.

Wszystkich mieszkańców Gostynia i okolic dyrektor i pracownicy biblioteki publicznej zapraszają, by sobotę 14 października nastawili odbiorniki na Program Pierwszy Polskiego Radia. W godz. 9.00- 12.00 nadawana będzie audycja „na żywo” ze studio przygotowanego w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu. Wyemitowane zostaną 3 reportaże i 9 rozmów z zaproszonymi gośćmi.

Podczas audycji będzie mowa o ciekawych inicjatywach kulturalnych, społecznych, sportowych i biznesowych, świadczących o wyjątkowości Gostynia. Transmisja z Gostynia zakończy się w południe sygnałem czasu i hejnałem z Krakowa.

TUTAJ relacja z 70. urodzin Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!