Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Solowe występy nie był prostym zadaniem

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    30.10.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. GOK Pępowo

W niedzielne popołudnie na pępowskiej scenie pojawiło się prawie siedemdziesięcioro wykonawców. GOK Pępowo zorganizował kolejny przegląd piosenki ,,Śpiewać każdy może”. Tym razem grupę docelową stanowiły dzieci z przedszkola, zerówki i klas I-III.

 

R E K L A M ABolsius

Jak się okazało, takie solowe wykonania na oczach sporej publiczności, nie były prostym zadaniem i niejednokrotnie strach paraliżował maluchy. Otuchy dodawało wsparcie rodziców, a także występy w duetach, kwartetach, a nawet chórkach. Podczas przeglądu piosenki przedszkolnej pojawiały się utwory, które dzieci zawsze ochoczo śpiewają: ,,Puszek Okruszek”, ,,Kundel bury”, ,,Rudy lis” czy ,,Czarne jagódki”. Wiele wystąpień nawiązywało do aktualnej pory roku. Ponadto, można było wysłuchać piosenek ludowych, biesiadnych i patriotycznych.

Jednym z hitów było wykonanie piosenki ,,Mama ostrzegała” przez jedną z najmłodszych uczestniczek niedzielnego przeglądu.

Po prezentacjach, dzieci zaproszono na scenę, aby wręczyć im upominki. Najmłodsi otrzymali zabawkowe patelnie z warzywami, a starsi piłki z bajkowymi motywami.

- Serdecznie gratulujemy tak przepięknych i inspirujących występów. Jesteśmy pełni nadziei, że w Pępowie chórzystów nigdy nie zabraknie – mówi Leszek Żelazny, dyrektor GOK Pępowo.

Czytaj także: 1 listopada. Jaka będzie pogoda?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!