Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Spał w samochodzie pod salą wiejską

› Z policji 2 miesiące temu    6.04.2020
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Pępowo. Interwencja w Czeluścinie Pępowo. Interwencja w Czeluścinie  fot. Adobe Stock

- Zgłaszający słusznie zaniepokoił się stanem tego człowieka. Mógł to być zawał, wylew, czy inne. Dobrze zareagował, zwłaszcza w dobie koronawirusa – stwierdza rzecznik prasowy policji.

 

Policja i strażacy interweniowali w sobotę w Czeluścinie, gm. Pępowo. Pod salą wiejską w aucie spał mężczyzna. To zaniepokoiło jednego z mieszkańców, który powiadomił służby.

- Okazało się, że pan był w stanie nietrzeźwości, czekał na kierowcę i jak określił „nie może jechać, bo jest pijany” - mówi podkom. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej komendy policji.

Silnik auta był wyłączony, więc nie było podejrzeń, że pan ma zamiar odjechać. Strażacy wybudzili mężczyznę i wymienili z nim kilka zdań. Okazało się, że nic mu nie dolega. 

Czytaj także: Trafiła do szpitala z objawami zawału. Okazało się, że ma koronawirusa.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xmen
2 miesiące temu ocena: 50%  2
Co za głupota....lepiej podkablować zamiast zapukać i zapytać czy nie trzeba pomóc , zresztą gdyby potrzebował pomocy to tzaw. Służby po jakim czasie dojechały? Zgłaszający mógł załatwić sprawę na miejscu , takie społeczeństwo edukowane
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klus
2 miesiące temu ocena: 67%  1
To się ceni, porządny obywatel!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji