Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Specjalista jeszcze bez zarzutów

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    11.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Prokuratura Okręgowa w Poznaniu nie chce jeszcze zdradzić szczegółów dochodzenia, które prowadzi w sprawie nadużyć gospodarczych i korupcji, jakich miałby dopuścić się znany lekarz ze szpitala powiatowego w Gostyniu.

Bardzo znanemu specjaliście dotąd nie postawiono zarzutów. - Do przesłuchania, jak poinformował prokurator Matecki, prowadzący postępowanie, pozostała już bardzo niewielka grupa osób. Wtedy będziemy mieli pełen obraz sprawy i prokuratura podejmie decyzję, w jakim kierunku prowadzić postępowanie - informuje prokurator Magdalena Mazur-Prus, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Prokurator prowadzący dochodzenie zwracał się o dokumenty, które otrzymał jako materiały dowodowe i obecnie je analizuje. - W tej chwili przede wszystkim na tym koncentrują się czynności. Nadal dochodzenie prowadzone jest "w sprawie" nadużyć i korupcji w latach 2008/2009. Dotyczy to dwóch szpitali - placówki w Śremie i w Gostyniu - dodaje rzecznik poznańskiej prokuratury. Piotr Miadziołko, dyrektor SP ZOZ w Gostyniu przyznaje, że o poczynaniach lekarza, pracującego w powiatowym szpitalu dowiedział się od prokuratury w Gnieźnie. - Wcześniej o tym nie miałem pojęcia. Gdyby tak było, to podjąłbym jakieś wyjaśniające kroki, być może już zwolniłbym doktora - mówi szef gostyńskiego szpitala. Więcej w bieżącym "Życiu Gostynia"(AgFa)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!