Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Sportowa strzelnica dla Krobi

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    5.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Trwają prace przy budowie odkrytej - zewnętrznej strzelnicy sportowej w Krobi. Powstaje ona niedaleko boiska sportowego Orlik 2012.

Termin zakończenia zadania upłynął w czerwcu, ale nie został on zachowany z przyczyn niezależnych od wykonawcy. - Aura nie sprzyjała realizacji inwestycji. Teren, na którym powstaje strzelnica jest bardzo podmokły, a 90% prac związanych jest z przesuwaniem mas ziemi. Wykonawca wcześniej kilkukrotnie przysyłał sprzęt, koparki i grzązł - wyjaśnia Andrzej Olejnik, naczelnik wydziału inwestycji w Urzędzie Miejskim w Krobi. Pierwszy etap prac, który jest wykonywany, zakłada usypanie i ustabilizowanie wałów oraz części środkowej strzelnicy - czyli stoisk strzeleckich. Oprócz robót ziemnych, przy strzelnicy zostanie wykonane ogrodzenie. Zadanie będzie kosztowało 57 tys. zł i w całości finansowane jest ze środków własnych gminy. - Bractwo Kurkowe z Krobi, jako jedna z organizacji, która bardzo chce korzystać ze strzelnicy, rozważa możliwość wykonania we własnym zakresie, bądź w porozumieniu z gminą, stoisk strzeleckich, przesłon i kulochwytów, tak, aby można było strzelanie dosyć szybko zorganizować - tłumaczy naczelnik Olejnik. - Jeśli chodzi o wyposażenie obiektów sportowych - istnieje możliwość pozyskania niewielkich środków z urzędu marszałkowskiego na ten cel - dodaje. Więcej w bieżącym "Życiu Gostynia"(AgFa)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!