Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Spotkały się rodziny z trzech powiatów

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    17.07.2016
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zawidowice. Spotkanie rodzinZawidowice. Spotkanie rodzin fot. PCPR

Rodziny zastępcze z powiatu gostyńskiego uczestniczyły w Dniu Rodzicielstwa Zastępczego w Karczmie Starej Stajni w Ośrodku Rekreacji Konnej w Zawidowicach w powiecie pleszewskim.

Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz integracji rodzin zastępczych z terenu powiatu pleszewskiego, gostyńskiego oraz jarocińskiego. Rodzice mogli rozmawiać o radościach i troskach rodzicielstwa zastępczego w miłej i przyjaznej atmosferze przy wsparciu specjalistów.

Podczas festynu rodziny zastępcze miały również możliwość korzystania z konsultacji psychologicznych oraz udziału w warsztatach psychologicznych z podziałem na dwie grupy. Dla dzieci zostali zatrudnieni animatorzy, którzy zorganizowali wspaniałą zabawę i wiele ciekawych atrakcji (m.in. puszczanie baniek mydlanych, konkursy, gry, konkurencje zręcznościowe, zumba, piniata, zamek dmuchany).

Dużą atrakcją dla dzieci była jazda konna i rodzinna przejażdżka bryczką wypożyczoną z Ośrodka Rekreacji Konnej w Zawidowicach.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie, wspierani przez Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie, serdecznie dziękują wszystkim zaproszonym rodzinom biorącym udział w obchodach Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w powiecie pleszewskim. Spotkanie zorganizowano dzięki pozyskanym środkom z Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Fundacji Ernst &Young.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!