Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Sprawiedliwy remis

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    5.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
ARDI Krobianka Krobia zremisowała na boisku w Pudliszkach z Obrą Kościan 0 : 0. Podział punktów nie krzywdzi żadnej z drużyn, bowiem gospodarze i goście mieli swoje okazje do zdobycia goli.

W pierwszej połowie lepsze wrażenie pozostawili po sobie goście i oni też byli bliżsi zdobycia gola. Po jednym z uderzeniem piłka trafiła w poprzeczkę bramki Tomasza Piotrowskiego. W drugiej odsłonie mecz nabrał rumieńców za sprawą bardziej agresywnie grającej Krobianki. Losy spotkania ważyły się do ostatniej minuty spotkania. Obra i Krobianka nie wykorzystały sytuacji bramkowych i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

ARDI Krobianka Krobia – Obra Kościan 0 : 0
ARDI Krobianka: Piotrowski – Wieczorek (46' Duda), Kendzia, Szumny, Gronowski, Świtała, Czwojda, Przybyła, Borowczyk, Nawrot (66' Markowski), Miś

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!