Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Star zahaczył ciężarowego mercedesa

› Motoryzacja 11 miesięcy temu    8.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Kolizja na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Przy DworcuGostyń. Kolizja na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Przy Dworcu fot. A. Fajczyk

Do zderzenia dwóch samochodów doszło dziś po południu, po godz. 17.00, na oznakowanym skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i ul. Przy Dworcu w Gostyniu.

Wystraszyli się spacerujący w plantach i piesi, którzy akurat byli wtedy w pobliżu. - Usłyszeliśmy głośny huk, było hamowanie i buum - mówili spacerujący w gostyńskich plantach.

- Kierowca mercedesa twierdzi, że tamten - ze stara go bokiem zahaczył - dodali inni. Gostyńska policja ustaliła, że kierujący pojazdem marki Star, przy zmianie pasa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy samochodu marki Mercedes Actros (obywatelowi Litwy). W ten sposób doprowadził do bocznego zderzenia pojazdów. W kolizji nikt nie ucierpiał. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Magdalena
  11 miesięcy temu ocena: 0%  1
  A gdzieś w mieście są nieoznakowane skrzyżowania? Czy dziennikarz musi używać żargonu policyjnego czy jednak może pisać poprawnie po polsku?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji