Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Stawki w górę. Trzeba zaciskać pasa

› Gospodarka 3 dni temu 11:33    21.11.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adobe Stock

Od 1 stycznia 2021 roku w gminie Pogorzela będą obowiązywać nowe - wyższe - stawki podatku od nieruchomości. - Te stawki nadal pozostaną najniższe wśród wszystkich gmin sąsiadujących - zapewnia burmistrz Piotr Curyk.

 

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1

Podwyżka wyniesie 4%. Na taki wariant (najniższy z zaproponowanych) zgodziła się rada miejska. - Regulacja tych wszystkich podatków to rząd 53 tysięcy złotych w ciągu roku. Ich podniesienie nie jest więc rewolucją, która przyniesie nie wiadomo jakie pieniądze do budżetu gminy - wyjaśnia burmistrz. Przyznaje, że trzeba będzie zaciskać pasa. Brakuje środków, żeby spiąć przyszłoroczny budżet. - Rok do roku wydatki są o wiele większe - stwierdza Piotr Curyk.

Czytaj także: Centralna sterylizatornia za półtora miliona ruszyła.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Prawda w oczy
2 dni temu ocena: 0%  1
Przecież na trzynastki muszą mieć. Moim zdaniem w tym roku w szczególności na nie nie zasłużyli. Ale ręce po kasę wyciągną. Wstyd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji