Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Do pożaru nie dojechali. Przeszkodziła im stłuczka na skrzyżowaniu

› Wypadki 8 dni temu    1.08.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Stłuczka na skrzyżowaniu ulic Nad Kanią i Jana Pawła IIGostyń. Stłuczka na skrzyżowaniu ulic Nad Kanią i Jana Pawła II fot. A. Fajczyk

Dziś, około godz. 12 strażacy zawodowi z JRG Gostyń zostali zadysponowani do pożaru ścierniska w Pasierbach (gm. Pępowo). Po wyjeździe, kiedy byli jeszcze w Gostyniu, najechali na zdarzenie drogowe.

Na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Nad Kanią zderzyły się dwa samochody osobowe. Wiemy, że było trzech uczestników zdarzenia: kierowca audi podróżował sam, w volkswagenie oprócz prowadzącego auto jechała jeszcze pasażerka. I to właśnie ta kobieta została poszkodowana. Strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, a później przekazano kobietę w ręce zespołu ratownictwa medycznego, sprowadzonego na miejsce zdarzenia.

- Kobieta przebywa teraz w karetce, czekamy na dalsze informacje i instrukcje - informował dowódca zastępu - mł. kapitan Łukasz Hajduk z KP PSP w Gostyniu. Wezwanie do zdarzenia otrzymała też policja. Kiedy powstały utrudnienia, funkcjonariusze kierowali ruchem, aby kierowcom ułatwić przejazd przez skrzyżowanie.

 

Więcej informacji wkrótce

[AKTUALIZACJA godz. 13.30]

Dowódca zastępu straży pożarnej w Gostyniu zapewnia, że kiedy JRG najechała na zdarzenie, poszkodowana - w wieku około 30 lat - była przytomna. Uskarżała się na bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa.

Jak doszło do zdarzenia drogowego? Oba pojazdy wyjeżdżały z ul. Nad Kanią na główną drogę - skręcając w ul. Jana Pawła II. Gwałtownie zahamował kierowca volkswagena passata, a kierowca audi nie zachował odległości i wjechał w tył poprzedzającego go samochodu.

Prowadzący działania policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili wstępnie, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!