Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Stracił 500 złotych, prawo jazdy i dostał punkty karne

› Z policji 13 dni temu    21.05.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poniec. Osiemnastolatek zatrzymany za przekroczenie prędkościPoniec. Osiemnastolatek zatrzymany za przekroczenie prędkości fot. arch. portalu gostynska.pl

Osiemnastolatek stracił prawo jazdy za poruszanie się samochodem z nadmierną prędkością. Słono też za to zapłacił.

Do zatrzymania młodego kierowcy doszło w Poniecu 20 maja. O godz. 17.05 na ul. Krobska Szosa policjanci wydziału ruchu drogowego KPP w Gostyniu dokonali pomiaru prędkości u mężczyzny, który podróżował samochodem marki Honda Akord. Okazało się, że kierowca poruszał się z prędkością 109 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało 50 km/h (przekroczył prędkość o 59 km/h).

Funkcjonariusze z gostyńskiej „drogówki” wobec zatrzymanego osiemnastolatka, który kierował pojazdem, zastosowali postępowania mandatowe - chłopak został ukarany mandatem 500 zł i otrzymał 10 punktów. Zabrano mu też prawo jazdy na 3 miesiące.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!