Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Straty więcej niż materialne

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    2.08.2010
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Odnowiony przed końcem kwietnia teren wokół figury Matki Bożej przy szosie pogorzelskiej między Karolewem a Trzecianowem był już dwukrotnie miejscem kradzieży.

Podczas pierwszej, do której doszło w Boże Ciało, skradziono betonowe krawężniki o łącznej długości 15 metrów. Druga wydarzyła się krótko po boreckim odpuście, a złodziejskim łupem padły trzy lampki solarne oraz cztery młode rośliny: dwa białe świerki conica i dwie tuje w donicach. - Znacznie większe się są jednak straty moralne, bo okradziono miejsce bliskie sercu wielu osób, które przychodzą tu na modlitwę – powiedział Grzegorz Marszałek, mieszkaniec Karolewa. Obszerniej na łamach Życia Gostynia. (C.W.)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tomek
ponad rok temu ocena: 67%  1
Warto by było, abysmy wszyscy w około sprawdzili czy np. nasi sąsiedzi w ostatnim czasie nie zrobili ssobie jakiegos chodnika, gdzies nie wykładali płytkami, nigdy nie wiemy za moralni złodzieje moga mieszkac koło nas - wstyd, że ludzie z takich miejsc kradna i nie szanują włady naszego społeczeństwa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji