Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Strażak pilnie poszukiwany

› Społeczeństwo ponad rok temu    16.07.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl/A. Fajczyk

Być może ta praca jest dla ciebie. Jednostka ratowniczo-gaśnicza w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu poszukuje pracownika. Chce zatrudnić 1 osobę początkowo jako stażystę w służbie przygotowawczej, ale docelowo przygotowywany jest etat starszego ratownika. Termin składania dokumentów upływa 27 lipca. Wśród nich powinny znaleźć się podanie o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej oraz życiorys.

Czytaj o usuwaniu skutków zderzenia dwóch ciężarówek - cysterny i wanny na DK 12 - KLIK
Kandydat, który chce się ubiegać o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej musi posiadać obywatelstwo polskie, być niekaralnym i korzystać w pełni z praw publicznych. Powinien posiadać co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz zdolność psychiczną i fizyczną do pełnienia służby.

Nabór do służby jest otwarty i konkurencyjny. Składa się z kilku etapów. Oprócz oceny dokumentów, kandydat przechodzi test sprawności fizycznej , sprawdzian braku lęku wysokości (akrofobia), sprawdzian z pływania. Odbywa się też rozmowa kwalifikacyjna. Zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w straży pożarnej ocenia komisja lekarska podległa Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Test sprawności fizycznej dla kandydatów: podciąganie na drążku, bieg po kopercie, próba wydolnościowa, sprawdzian z braku lęku wysokości oraz z pływania odbędą się w określonych terminach - szczegóły TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!