Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Strefa Militarna 2015. Ogień, strzały i krzyki na dużej arenie

› Aktualności ponad rok temu    11.07.2015
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sobotnia inscenizacja na dużej arenie obfitowała w pokazy pirotechniczneSobotnia inscenizacja na dużej arenie obfitowała w pokazy pirotechniczne fot. A. Twardowska

Mimo iż dzisiejsza podróż na Strefę Militarną (z Gostynia do Podrzecza), dla niektórych mogła trwać niespełna godzinę, nikt nie powinien czuć się rozczarowany. Olbrzymie korki i przepełnione parkingi to tylko pierwsze wrażenie. Prawdziwe emocje wywołał główny punkt dzisiejszego programu - inscenizacja "Budziszyn 1945" na dużej arenie. Chwilę po godzinie 18.00, rozpoczął się prawdziwy pokaz pirotechniczny, połączony z lekcją historii. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, publiczność wydawała się być usatysfakcjonowana.

 

Chwilę po zakończeniu, na arenie pojawiły się rosomaki. Na terenie folwarku rozpoczął się natomiast pokaz kobiecej mody wojskowej. Zapraszamy do przeglądania galerii, niebawem pojawią się zdjęcia z całego dnia.

Zobacz zdjęcia z drugiego dnia Strefy Militarnej

Więcej w kolejnym wydaniu Życia Gostynia.

 

Zobacz zdjęcia z piątkowej Strefy (kliknij).

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!