Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Stroje wypożyczyli, a choreografię wymyślili sami

› Kultura i Rozrywka 4 miesiące temu    28.02.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu  fot. A. Twardowska

Czwarta edycja Gminnego Konkursu Piosenki o Zdrowiu odbyła się dziś w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kunowie. Wystąpili uczniowie szkół z Gostynia, Kunowa, Siemowa, Sikorzyna i Daleszyna.

 

Jury oceniało występy pod kątem treści prozdrowotnych, umiejętności wokalnych oraz walorów artystycznych. W jego składzie zasiadły: Lidia Wytykowska – nauczyciel muzyki, Magdalena Rajewska z Urzędu Miejskiego w Gostyniu oraz Anna Twardowska – dziennikarka Życia Gostynia. 

I miejsce jednomyślnie przyznano uczniom ze Szkoły Podstawowej w Sikorzynie. Kasia, Julia, Kamila i Klaudiusz „w warzywnych” strojach wykonali piosenkę „O zdrowiu”. Zwycięstwo bardzo ich ucieszyło, bo do występu przygotowywali się kilka tygodni.

- Stroje wypożyczyliśmy, piosenkę zaczerpnęliśmy z sieci, a choreografię wymyśliliśmy sami – przyznali po usłyszeniu werdyktu.

Pełne wyniki we wtorkowym Życiu Gostynia. 

Czytaj także: Plebiscyt Super Ona trwa! Zagłosowałeś już na swoją kandydatkę?

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ JP
  4 miesiące temu 1
  Gratulacje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji