Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Stypendia rady miejskiej

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    12.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rada Miejska w Gostyniu po raz siedemnasty przyzna stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów, którzy na stałe są mieszkańcami gminy Gostyń.

O nagrodę stypendialną mogą ubiegać się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy nie ukończyli 20 lat i nie pracują, a na świadectwie za rok szkolny 2009/2010 uzyskali średnią ocen przynajmniej 4,8 i wzorowe lub dobre zachowanie. Mile widziane będą osoby, które aktywnie działają na rzecz szkoły bądź gminy Gostyń i jej mieszkańców, a także laureaci lub finaliści konkursów, olimpiad na szczeblach międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim oraz powiatowym. Wnioski o przyznanie nagrody składać mogą dyrekcje szkół, rady pedagogiczne, rady szkół lub rady rodziców, organizacje społeczne i samorządy szkolne, a także sami rodzice.

O gratyfikacje mogą ubiegać się również studenci, którzy nie ukończyli 25 lat i nie pracują. Warunkiem uzyskania stypendium jest zaliczenie wszystkich egzaminów w pierwszym terminie oraz średnia ocen 4,5. Wysoko cenione będą osiągnięcia naukowe potwierdzone przez władze uczelni. Dodatkowym atutem będzie również aktywna działalność na rzecz miasta i gminy Gostyń oraz jej mieszkańców. Wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi wymagane kryteria i osiągnięcia mogą składać w tym przypadku sami zainteresowani. Wnioski należy składać do poniedziałku 11 października. Szczegółowe informacje oraz formularz wniosku dla ucznia szkoły ponadgimnazjalnej i formularz wniosku dla studenta można pobrać na stronie www.gostyn.pl lub otrzymać w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gostyniu przy ulicy Wrocławskiej 256 (parter, pokój nr 11). (gabi)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!