Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Superbabka. Dziś SMS ma podwójną moc!

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    15.03.2017
Hanna Hejduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Podkręcamy zabawę! Dziś to jest 15 marca SMS wysłany od godziny 12.00 do godz. 23.00 będzie miał wartość 4 punktów.

Superbabkę możesz wesprzeć SMS!

SMS wysyłamy na nr 71051 w treści wpisując: gostynska.numer_kandydatki (np. gostynska.20). Koszt SMSa to 1,23 z VAT. Każdy SMS ma wartość dwóch punktów, za wyjątkiem 15 marca od godziny 12.00 do 23.00, gdy będzie miał wartość 4 punktów.

Oczywiście możesz głosować za pomocą kuponów z Życia Gostynia. W nr 11 także kupon ma podwójną wartość i daje kandydatce 10 punktów. Zobacz, gdzie stoją kartoniki na kupony - KLIK

Dla Czytelników, którzy wypełnią kupon i wpiszą krótkie uzasadnienie mamy przygotowane nagrody kliknij i zobacz jakie!

Kupon należy wypełnić i dostarczyć do redakcji do 28 marca 2017.

W Życiu Gostynia są też informacje o Paniach, które walczą o ten tytuł i główną nagrodę.

Alfabetyczna lista kandydatek do tytułu Superbabka:

1. Justyna Chojnacka - SMS o treści gostynska.1 na numer 71051

Jest menedżerem kultury, pedagog zdrowia, animator tańca, instruktor rekreacji ruchowej, fitness i latino dance, szczęśliwa kobieta, mama i żona. Od 2012 r. - dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Borku Wlkp. Swoje obowiązki wypełnia z zapałem. - „Trzeba samemu płonąć, by móc zapalać innych…” - utożsamia się z tymi słowami.

2. Magdalena Czarnecka-Wojtkowiak - SMS o treści gostynska.2 na numer 71051

To animatorka odnajdująca się w każdej roli, czy to kotka, pirata, wiedźmy czy też supermenki. Potrafi wywołać uśmiech na twarzy każdego, a jej opiekuńczość i matczyna natura sprawiają, że jest uwielbiana przez każdego. Zawsze w każdej chwili można na niej polegać bez względu na sytuację.

3. Magdalena Ferens - SMS o treści gostynska.3 na numer 71051

Nauczycielka w Przedszkolu Samorządowym w Poniecu, matka dwójki dzieci. Nauczanie w przedszkolu daje jej możliwość poświęcenia się temu, co najbardziej kocha, czyli pracy z dziećmi. Czas poświęcony maluchom, m.in. organizacja zajęć i praca nauczycielska z nimi zajmuje jej całe życie zawodowe.

4. Izabela Gogół-Konury - SMS o treści gostynska.4 na numer 71051

Uśmiechnięta czterdziestolatka realizująca od niedawna swoje marzenia. Gotowa zrobić wiele, by zarażać innych swoim optymizmem. Na co dzień zajmuje się sprawami kadrowo - płacowymi oraz współpracą z niemieckimi firmami. Jej hobby to sport oraz muzyka. Od niedawna jest instruktorem Indoor Cyclingu.

5. Ewa Jakubowska - SMS o treści gostynska.5 na numer 71051

Mieszka w Gostyniu. Ma męża Dominika i dwójkę dzieci: Natalię i Mateusza. Pracuje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na stanowisku kierownika. Interesują ją podróże i taniec, a przede wszystkim mażoretki. Uwielbia czytać książki i pomagać innym. Jak mówią o niej inni – to kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

6. Joanna Kaczor - SMS o treści gostynska.6 na numer 71051

Od 10 lat szefowa (razem z mężem) Szkoły tańca Desperado w Gostyniu. Niezależna, energiczna i pozytywnie zakręcona. Lubi wyzwania. Taniec i fitness to jej żywioł. Zachęca i motywuje do wszelakiego ruchu wszystkich - od  tych najmłodszych przedszkolaków, po dojrzałe panie po „50”. Lubi dać wycisk na ABT ..., ale kto nie lubi? Od kilku lat szaleje na zumbie.

7. Agnieszka Kowalewska - SMS o treści gostynska.7 na numer 71051

Mieszka w Bodzewku Pierwszym, pracuje jako fryzjerka. Jest najbardziej oddaną przyjaciółką, zawsze można na nią liczyć.

8. Mirosława Kozłowska - SMS o treści gostynska.8 na numer 71051

Z zaangażowaniem dba o finanse gminy Borek Wlkp. W administracji pracuje już ponad 40 lat. Z boreckim samorządem jest związana od samego początku tj. od 1990 r. Funkcję skarbnika gminy Borek Wlkp. objęła 12 lat temu.  Uwielbia podróże, zwiedzanie ciekawych zakątków Polski i nie tylko.

9. Małgorzata Marszalek - SMS o treści gostynska.9 na numer 71051

Działa w UTW Pępowo i radzie sołeckiej. Jej pasja jest rękodzieło, upcykling - plecie z papierowej wikliny. Jako wolontariuszka Fundacji Nasza Ziemia robiła kapelusz i wianki z papierowej wikliny, dzięki temu miała zaszczyt gościć w Pałacu Prezydenckim.

10. Paulina Maćkowiak - SMS o treści gostynska.10 na numer 71051

Mieszka w Pogorzeli, w tym roku skończy 31 lat. Jest kierownikiem Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi. Na co dzień pracuje z młodzieżą, jako wychowawca. Od kilku lat jestem szefem sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Praca daje jej wielką satysfakcję

11. Zofia Przepierzyńska - SMS o treści gostynska.11 na numer 71051

Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Borku Wlkp. Śpiewa też w chórze „Jutrzenka”. Choć jest na emeryturze, to w zastępstwie wciąż pracuje w swoim dotychczasowym zakładzie pracy – w DPS w Zimnowodzie. Uwielbia gotować i piec. Chyba dlatego jej zainteresowania wiążą się ze wszystkim, co dotyczy kuchni – od nowinek technicznych, które ułatwiają pracę kucharki, po przepisy w gotowaniu.

12. Alina Rolnik - SMS o treści gostynska.12 na numer 71051

Kocha piec ciasta i wychodzi jej to znakomicie. Ma troje dzieci: Szymona, Julię i Amelię. Mimo wielu obowiązków w domu znajduje czas by udzielać się społecznie, chętnie podejmuje trudne wyzwania w organizacji najróżniejszych imprez okolicznościowych w wiosce. Jest osobą przebojową, ma głowę pełną super fajnych pomysłów, które realizuje i dlatego została wybrana na przewodniczącą KGW

13. Małgorzata Szuba - SMS o treści gostynska.13 na numer 71051

Sołtys Grabonogu, członkini miejscowego koła gospodyń wiejskich i kółka rolniczego, aktywna druhna ochotniczej straży pożarnej, reprezentuje gminę Piaski w Lokalnej Grupie Działania „Gościnna Wielkopolska. Ma męża i trójkę dzieci: Kelly, Bryana i Jessicę. Od wielu lat jej pasją jest muzyką, które to zamiłowanie podzielają również jej dzieci, grając na różnych instrumentach.

14. Agnieszka Waścińska - SMS o treści gostynska.14 na numer 71051

Supermama, ciocia, kuzynka i siostra. Kocha rękodzieło i pracę w ogrodzie. Na co dzień jest gospodynią domową.

15. Natalia Wojciechowska - SMS o treści gostynska.15 na numer 71051

Mieszka w Gostyniu. Jest kosmetyczką. Jej pasją jest pomaganie kobietom w wydobywaniu z nich tego, co najpiękniejsze. Od zawsze interesowała się pielęgnacją urody oraz sposobami na jej poprawianie oraz podkreślanie, co później stało się jej sposobem na życie.  Jak mówią o niej inni: jest pozytywnie zakręcona, pełna pomysłów, charyzmy, ciepła i życzliwa.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.