Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Szarpanina o samochód. Tylko skąd ten nóż w ręku?

› Z policji 13 dni temu    28.06.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. portalu gostynska.pl

W piątek, 26 czerwca, około godz. 21. 30 gostyńska policja otrzymała zgłoszenie o awanturze w budynku, gdzie mieszkają obywatele Ukrainy. Na interwencję na ul. Poznańską w Gostyniu wysłano patrol policyjny. Wieści były takie, że podczas kłótni miał zostać użyty nóż.
 

- Dwóch Ukraińców pokłóciło się, poszarpało właściwie. Chodziło o jakieś rozliczenie za samochód. Karetka nie przyjechała, ratownicy medyczni nie musieli być wzywani. Na miejscu byli tylko policjanci - informuje podkom. Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu.
 

Na miejscu okazało się, że obaj mężczyźni byli pijani. Policja ustaliła, że mieli około 2 promile alkoholu w organizmie. Sprawca ma 48 lat, a poszkodowany mężczyzna, który został skaleczony, właściwie draśnięty nożem - ma 38 lat.

Jak i dlaczego doszło do awantury? Dlaczego jeden z ukraińskich lokatorów miał w ręku nóż? To ma wyjaśnić dochodzenie. - Uczestnicy zdarzenia byli bardzo małomówni, kiedy wstępnie przesłuchiwali ich policjanci. Sprawca został zamknięty „na dołku” w KPP w Gostyniu do wytrzeźwienia i ustania agresji - dodaje Sebastian Myszkiewicz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ - mieli szarpać się na rynku

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.