Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Szatnie będą na medal, marszałek dał pieniądze

› Społeczeństwo ponad rok temu    26.07.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Przedstawiciele zarządu powiatu, 19 lipca, podpisali umowę z marszałkiem Wielkopolski Markiem Woźniakiem o przyznaniu dotacji na remont szatni w ZSZ w GostyniuPrzedstawiciele zarządu powiatu, 19 lipca, podpisali umowę z marszałkiem Wielkopolski Markiem Woźniakiem o przyznaniu dotacji na remont szatni w ZSZ w Gostyniu fot. Starostwo Powiatowe w Gostyniu

Samorząd powiatu gostyńskiego pozyskał fundusze na remont szatni przy Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. Przedstawiciele zarządu powiatu, 19 lipca, podpisali umowę z marszałkiem Wielkopolski Markiem Woźniakiem w tej sprawie.

Na jej podstawie urząd marszałkowski przekaże starostwu dotację w wysokości 35 500 zł, w ramach programu "Szatnia na medal".

Remont obejmuje dwie szatnie: damską i męską, wraz z przyległymi sanitariatami, usytuowanymi przy sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych przy ulicy Tuwima. Obiekty powstały w latach 80-tych i od kilkunastu lat nie były remontowane, poza bieżącym malowaniem ścian.

Zaplanowano wymianę posadzki, instalacji grzewczej oraz drzwi w szatniach oraz toaletach. Pojawią się nowe płytki, wymieniona będzie instalacja elektryczna. Zabudowane płytami gipsowo-kartonowymi zostaną rury, przewidziano malowanie remontowanych pomieszczeń. Montaż wykończeniowy i zakupy wyposażenia szatni (ławek z wieszakami) zaplanowano do końca października.

Umowa z wykonawcą robót remontowych opiewa na ponad 70 000 zł. Do tego dojdzie koszt zakupu wyposażenia. Łączna wartość inwestycji to 75 672 19 zł.

Oprócz dotacji z urzędu marszałkowskiego, wsparcie finansowe przy realizacji zadania w łącznej kwocie 1 500 zł zadeklarowały także: Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, Rada Rodziców oraz współpracująca ze szkołą Firma Usługowo-Handlowa JEGGER. Pozostała część kosztów zostanie pokryta z budżetu powiatu gostyńskiego
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Eska
ponad rok temu 3
Uśmiech p.Sikory bezcenny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do hun
ponad rok temu ocena: 83%  2
Byłeś w szatniach w zawodówce, że tak piszesz? Remont bardzo się przyda, w liceum szatnie nowe więc po co remontować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hun
ponad rok temu ocena: 25%  1
Fajnie, że robią. Tylko czym różni się "Zawodówka" od innych zapomnianych przez powiat szkół. Składem osobowym kadrą nauczycielską .... ?!?!?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji