Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Szkoda młodzieży dla narkotyków i dopalaczy. Marysia wygrała konkurs

› Społeczeństwo 4 miesiące temu    17.02.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Maria Dąbrowska - laureatka konkursu z komendantem powiatowym gostyńskiej policji Piotrem GoryniąMaria Dąbrowska - laureatka konkursu z komendantem powiatowym gostyńskiej policji Piotrem Gorynią fot. KPP w Gostyniu

Rysunek Marii Dąbrowskiej - uczennicy Szkoły Podstawowej w Kunowie zajął I miejsce w konkursie powiatowym pt. „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. Niedługo praca dotrze do pozostałych koleżanek i kolegów, ale już w formie ulotki informacyjnej. Dzisiaj komendant powiatowy policji w Gostyniu spotkał się z laureatką konkursu. Podinspektor Piotr Gorynia pogratulował Marii Dąbrowskiej zajęcia I miejsca.

O dziewczynie, która ostrzega, że człowiek może zniszczyć Ziemię - TUTAJ

Uczennica Szkoły Podstawowej w Kunowie zwyciężyła w powiatowym konkursie pod hasłem „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu. Konkurs został ogłoszony w ubiegłym roku i był skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zadaniem uczestników było stworzenie ulotki informacyjnej i prewencyjnej ukierunkowanej na przeciwdziałanie zażywaniu narkotyków i dopalaczy.

Lista "Diamentów Forbesa" dla powiatu gostyńskiego - KLIK

Nadesłanych zostało blisko 30 prac. Spośród nich komisję konkursową ujęła praca Marysi ze szkoły w Kunowie i to ją wybrała jako najlepszą. Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu wspólnie z członkiem komisji konkursowej ,w obecności mamy Marysi, złożył laureatce konkursu gratulacje i wręczył drobny upominek.

Zwycięska praca zostanie powielona w firmie drukarskiej i będzie wykorzystywana podczas działań profilaktycznych o tematyce narkotyków i dopalaczy.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kx
4 miesiące temu 2
Gratulacje☺
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kołchoz
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Ja kupiłem takie zioło ostatnio że widziałem różowo zielony radiowóz i zadzwoniłem z pytaniem do policji, powiedzieli mi że w tych kolorach radiowozami jeżdżą oficerowie policji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji