Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Szlachetna Paczka. Wspólnie skompletujemy szkolną wyprawkę

› Aktualności 7 miesięcy temu    17.11.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Szlachetna Paczka 2019 - powiat gostyńskiSzlachetna Paczka 2019 - powiat gostyński fot. Fotomontaż

Szlachetna Paczka 2019 - powiat gostyński. W sobotę uruchomiono bazę rodzin, zakwalifikowanych do tegorocznej edycji akcji (czytaj TUTAJ). Pierwsi darczyńcy już wybrali osoby, którym chcą pomóc. Nie każdego jednak stać, aby skompletować paczkę samemu lub w gronie znajomych. Chcesz zostać częścią akcji, ale nie wiesz jak? Dołącz do nas. Chcemy zebrać jak najwięcej przyborów szkolnych. Wolontariusze przekażą je potrzebującym. 

 

Redakcja tygodnika Życie Gostynia oraz portalu www.gostynska.pl z wielką chęcią włącza się do Szlachetnej Paczki 2019. O pomoc prosimy także was. 

Chcemy skompletować "Szlachetną wyprawkę", którą przekażemy gostyńskim wolontariuszom paczki, a oni rozdysponują ją wśród potrzebujących dzieci i młodzieży. Od poniedziałku (18 listopada) do piątku (29 listopada) będziemy zbierać wszelkie szkolne przybory.

Chcesz dorzucić coś od siebie? Kup zeszyt, piórnik, kredki, bloki z kolorowymi papierami - wszystko, co przyda się w szkole i podczas kreatywnych zajęć. Mogą to być kolorowanki, wyklejanki i inne.

Następnie przynieś je do naszej redakcji - ul. Kolejowa 15 (planty) i stań się częścią wspaniałej akcji

Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nasz facebookowy profil.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pawel
7 miesięcy temu 1
A co daje Gazeta do tej akcji?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji