Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Szukamy SUPERBABKI! Wyślij zgłoszenie

› Społeczeństwo ponad rok temu    20.02.2017
Hanna Hejduk
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A

W marcu świętują kobiety, a my w tym miesiącu postanowiliśmy wybrać Superbabkę 2017! Czekamy na zgłoszenia kobiet, które waszym zdaniem zasługują na ten tytuł.

Superbabka w nagrodę dostanie voucher o wartości 1200 zł na zabieg z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego wykonany w Gabinecie Medycyny Estetycznej lek. med. Izabeli Cwojdzińskiej, Brzezie 243A.

Oczywiście i głosujący mogą liczyć na nagrody!

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym czekamy na zgłoszenia kandydatek do tytułu Superbabka 2017 przez naszych Czytelników i Czytelniczki. Następnie skontaktujemy się ze zgłoszonymi paniami, by potwierdzić, czy chcą wystartować w naszym plebiscycie.

W drugim etapie nastąpi głosowanie SMS-owe i za pośrednictwem kuponów wydrukowanych w „Życiu Gostynia”.

Znacie panie, które zasługują na tytuł Superbabki? Prześlijcie ich imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz jednozdaniowe uzasadnienie na adres h.hejduk@zycie-gostynia.pl

Uwaga, na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 27 lutego do godziny 10.00, więc nie zwlekajcie – zgłaszajcie sołtyski, przewodniczące rad osiedli, radne, działaczki społeczne, nauczycielki, mamy, siostry, żony, wszystkie panie, które waszym zdaniem zasługują na ten zaszczytny tytuł.

2 marca na portalu www.gostynska.pl ruszy głosowanie na Superbabkę 2017!

8 marca będą dla głosujących przygotowane szczególne niespodzianki!

28 lutego, 7 i 14 marca na łamach „Życia Gostynia” ukażą się kupony do głosowania. Będą TYLKO trzy. Plebiscyt zakończy się 21 marca, wyniki ogłosimy w 12 nr Życia Gostynia.

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!