Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Tacy mali, a pokazali się na gali

› Kultura i Rozrywka› Relacje ponad rok temu    15.06.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Plenerowa Gala Piosenki Przedszkolnej odbyła się wczoraj w parku miejskim przy ul. Strzeleckiej w Gostyniu. Na scenie zaprezentowało się 25 dzieci, wytypowanych z przedszkoli, znajdujących się w gminie Gostyń.

R E K L A M ABolsius

Mali wokaliści śpiewali piosenki o najróżniejszej tematyce, a ich występom przyglądało się jury w składzie: Ewa Kuśnierek, Sabina Hoska-Kaczmarek i Michał Gumienny. Wybrano 6 laureatów, którzy wystąpią podczas nadchodzącego Dnia Mleka. Prezentacje maluchów miały też szeroką publiczność - na ławkach przed sceną zasiedli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo a także inni członkowie rodziny, którzy z zapałem im kibicowali.

Park na kilka godzin „ożywił się”. Aby najmłodsi się nie nudzili, organizator imprezy - Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zapewnił im sporo atrakcji. Były zjeżdżalnie na dmuchanych zamkach, a instruktorzy z ośrodka kultury przygotowali zajęcia plastyczne - dzieci farbami, kredkami lub kredą własne animacje plastyczne - dzięki temu w parku zrobiło się kolorowo. Na placu przed sceną zaprezentowały się sekcje (plastyczna i taneczna), działające przy gostyńskim ośrodku kultury. Impreza była okazją do podsumowania ich całorocznej działalności. Ewa Janowska, instruktorka grupy Ev-Dance swoich podopiecznych obdarowała dyplomami i medalami.

Wyniki w najbliższym numerze "Życie Gostynia"

Czytaj także, jak było podczas festynu z okazji Dnia Dziecka w Magdalenkach oraz o rodzinnymi pikniku w Ludwinowie

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!