Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Taka sytuacja jeszcze nigdy nie miała miejsca. Na razie mamy wyborczy remis [AKTUALIZACJA]

› Wybory 3 miesiące temu    12.07.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. profile polityków na portalach społecznościowych

Jak podała firma Ipsos zajmująca się badaniem wyników wyborów na podstawie badania exit poll (sondaż przeprowadzany wśród wyborców opuszczających lokale wyborcze) obecnie piastujący urząd prezydenta Andrzej Duda zdobył 50,4% głosów, a Rafał Trzaskowski 49,6% w II turze wyborów prezydenckich 2020 roku.

R E K L A M ABolsius

Taki wynik nie oznacza jednak wcale, że obecna głowa państwa może cieszyć się z wyboru na drugą kadencję. Różnica 0,8% mieści się bowiem w granicach błędu statystycznego (dokładność badania to plus minus 2% dla każdego kandydata). 

Do momentu, aż nie spłyną dokładniejsze dane z obowodowych komisji wyborczych można mówić o remisie między obydwu kandydatami. 

Frekwencja na koniec dnia wyborczego wyniosła 68,9%

Zostańcie z nami. Jak tylko będziemy mieli dokładniejsze dane, także te dotyczącego głosowania w naszym regionie podamy je Państwu.

Czytaj również: połowa wesela wróciła z koronawirusem

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Homer
3 miesiące temu 5
Remis ? Chyba za dużo oglądacie tvn .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kosmo
3 miesiące temu ocena: 40%  4
Ponoć w niektórych miejscowościach Niebylo na karcie do głosowania pieczątki i nikt na to nie zwrócił uwagi ja pierwsze co zrobilam to spojrzałam na pieczątki czy wogole są i głosy przepadły bardzo dziwne A PKW zamiecie sprawę pod dywan bo nie daj Bóg byłoby więcej głosów na Rafała i biedny Andrew by przegrał wybory.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Julka
3 miesiące temu ocena: 100%  3
Jak nigdy?Wybory: Wałęsa-Kwaśniewski i Komorowski-Kaczyński
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jaga
3 miesiące temu ocena: 78%  2
Te wyniki nie powinny zostać podane do momentu zamknięcia lokali wyborczych. W chwili podawania wyników przed lokalami wyborczymi stały kolejki ludzi którzy jeszcze nie zagłosowali a więc nie zostały zamknięte lokale wyborcze. Państwowa Komisja wyborcza powinna przedłużyć ciszę wyborczą. To co się stało nijak się ma do obowiązującego prawa wyborczego. Jeden haos.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tytus
3 miesiące temu 1
Wszystkiego czego się dotkną to spieprzą !!!