Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Tłumaczyli, że byli na grzybach. W workach mieli świeżo ściętą marihuanę

› Z policji 7 miesięcy temu    4.10.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Policjanci z gostyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprawę marihuany. Sprawcy wpadli w ręce policji z workami wypełnionymi świeżo ściętym zielem konopi indyjskich. Policjanci zapobiegli wprowadzeniu na rynek ponad 25 kg narkotyku.

 

Dokładnie zaplanowana i przeprowadzona akcja poprzedzona pracą operacyjną i odpowiednim rozpoznaniem w terenie, gostyńskich kryminalnych tym razem zaowocowała zatrzymaniem dwóch mężczyzn 24- i 30- latka, którzy są podejrzani o uprawę konopi indyjskich.

- Do zatrzymania doszło w środę, gdy mężczyźni wychodzili z lasu. Mieli przy sobie kominiarki, sekatory oraz rękawice, a chwilę wcześniej ukryli worki wypełnione świeżo ściętym zielem konopi indyjskich w wysokiej trawie. Zatrzymani początkowo tłumaczyli policjantom, że byli na grzybach – mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej komendy policji.

W workach było ponad 25 kilogramów marihuany. Uprawa znajdowała się w ustronnym miejscu w kompleksie leśnym w gm. Piaski.

Mężczyźni – mieszkańcy powiatu gostyńskiego - zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości marihuany. Zostały wobec nich zastosowane środki wolnościowe w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego. Za takie przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

Czytaj także o hodowli marihuany w przydomowym ogródku. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Robertus
  7 miesięcy temu ocena: 100%  4
  Żenada.. Suszonego kwiatu czyli suszu wyszło by jakieś 20% z tego, ale z badylami i liśćmi z ziemią to panowie umia wazyc. Rośnie na ziemi od zawsze więc na księżyc jak się nie podoba tam nie ma
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Beduin
  7 miesięcy temu 3
  Dobrze chłopaki sobie radzicie też tak robię
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jp 100%
  7 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Brawo sukces moja babcie przez takich policjantów będzie miała problemy z zaśnięciem, że brawo na prawdę ja za to mogę spać spokojnie zielarze w nocy już nie zaatakuja
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ MILICJANT
  7 miesięcy temu ocena: 67%  1
  25 kg ponad A jak by ususzyli to ponad połowa by odeszła . Sami zielsko pala A zasłaniają się prawem . LEGALIZACJA BEZ CIENIA WATPLIWOSCI .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji