Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

To była walka o czas

› Sport i rekreacja ponad rok temu    21.08.2018
Milena Szulc
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kartodrom. GostyńKartodrom. Gostyń fot. Milena Szulc

Na gostyńskim Kartodromie w niedzielne popołudnie, przy pustych trybunach, odbyła się V z VIII rund kartingowej ligii amatorskiej.

 

Zawody, w których najgorszym przeciwnikiem jest czas przyciągają spragnionych mocnych wrażeń uczestników. Każde zawody to około 20 zawodników, lecz jak wspomina organizator oprócz stałych bywalców, cały czas pojawiają się nowe twarze.

Weź także udział w konkursie!

W zawodach kartingowych może wziąć udział każdy kto ukończył 13 rok życia i ma świadomość, że ważnym elementem tego sportu jest regulamin, dzięki któremu organizatorzy tak skutecznie unikają wypadków i nieprzyjemnych zdarzeń na torze.

Jak wyglądają zawody?

- Przed ligą odbywają się treningi dla chętnych. Zawody składają się z dwóch sesji kwalifikacyjnych i późniejszych wyścigów. O starcie w zawodach decyduje suma najlepszych czasów zdobytych podczas kwalifikacji – mówi Krzysztof Rogoziński, właściciel Kartodrom Gostyń.

Każdy z uczestników oprócz przejechania regulaminowych dwudziestu okrążeń musi też ważyć minimum 90 kilogramów, jeżeli ma mniej jest dociążany odważnikami.

VIII rund to czas dla zawodników na sprawdzenie swoich umiejętności na tle rywali. To czas na dobrą zabawę i rozładowanie emocji, które przed zawodami są na najwyższym poziomie.

Uczestnicy mogą liczyć na wsparcie wiernych fanów i rodzin mocno trzymających kciuki „za swoich”, uważnie śledzących każdy ruch na torze. Kolejne ściganie na początku września.

Kolejne zwycięstwa Wisły i Lwa

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!