Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Tomasz Dylak trenerem kadry narodowej juniorek

› Sport i rekreacja› Sporty walki 8 miesięcy temu    29.10.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Ogromne wyróżnienie spotkało trenera Sportów Walki Gostyń. Tomasz Dylak został trenerem kadry narodowej juniorek.

Trener Tomasz Dylak jest jednym z młodszych trenerów pięściarstwa w Polsce. Obowiązki w klubie Sporty Walki Gostyń łączył z pracą w kadrze województwa wielkopolskiego. Od kilku lat współpracował z kadrami narodowymi. Jego podopieczni zdobyli trzy medale ME (w tym dwa złote) i jedenaście złotych medali MP. - Od jakiegoś czasu coś było na rzeczy. Wczoraj zostałem oficjalnie potwierdzony, a dzisiaj poszła informacja do opinii publicznej. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie - powiedział Tomasz Dylak. W związku z powołaniem Tomasza Dylaka na trenera kadry narodowej juniorek część obowiązków bokserskich w klubie przejmie Michał Kosowicz. - Od dłuższego czasu przygotowywałem mojego asystenta do pracy w klubie i to on dużą część moich obowiązków będzie musiał zabrać na swoje barki. Więc jest to również dla niego duże wyzwanie - powiedział nowy trener kadry narodowej juniorek. 

Sokół miał szansę ograć lidera.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Detysta
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Koksowicz???? Hehe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gostyniak
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
#Kosa musisz, Wierze ze Michał da rade, boks sprawia mu frajdę, rozumie się z zawodnikami. A panu Tomkowi ogromne gratulacje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji