Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Trafił na patrol policji. Przez najbliższe miesiące pojeździ autobusem

› Z policji 4 miesiące temu    28.02.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drzęczewo Pierwsze. Kierowca renault, oprócz zabranego prawa jazdy dostał także mandat i punkty karneDrzęczewo Pierwsze. Kierowca renault, oprócz zabranego prawa jazdy dostał także mandat i punkty karne fot. KPP Gostyń

Przez najbliższe miesiące komunikacją publiczną będzie musiał poruszać się 26-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, któremu za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym zabrano uprawienie do kierowania pojazdami.

Mężczyzna podróżując renault megane w czwartek, 27 lutego o godz. 10.42 przejeżdżając przez Drzęczewo Pierwsze natrafił na pełniącego w tym miejscu służbę policjanta ruchu drogowego. Funkcjonariusz zatrzymał go do kontroli za przekroczoną prędkość.

- W miejscu, gdzie ograniczenie wynosiło 50 kilometrów na godzinę jechał z prędkością 103 km/h - relacjonuje podkomisarz Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

26-latkowi zatrzymano prawo jazdy na 3 miesiące, dostał 400 zł mandatu i 10 punktów karnych.

Czytaj także: czy kierowców jeżdżących "po pijaku" przestraszą finansowe konsekwencje ich działań?

Czy to już panika? Ludzie masowo wykopują maski w obawie przed wirusem

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
4 miesiące temu 2
Brawo brawo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ As
4 miesiące temu 1
Jak najwięcej takich akcji. Ciągle jest pełno piratów drogowych. Tylko kary za niskie. Powinno być na rok i mandaty od 1000 w górę za takie coś.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji