Trzy gole Lwa w pierwszym sparingu

Trzy gole Lwa w pierwszym sparingu - Zdjęcie główne

W niedzielę drużyna Patryka Halaburdy rozegrała pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Agro-Tom Lew pokonał GKS Żerków 3 : 1.

W meczu z dwunastym zespołem trzeciej grupy klasy okręgowej trener Patryk Halaburda miał do dyspozycji piętnastu zawodników. Agro-Tom Lew wygrał 3 : 1. Gole zdobyli Bartłomiej Ziembiński, Mateusz Pijanowski i Szymon Wojtkowiak. - Obawiałem się tego spotkania. Po kilku miesiącach przerwy chłopacy zagrali mecz i była wielka niewiadoma. Gra wyglądała całkiem nieźle. Szczególnie w pierwszej połowie. Mogliśmy w pierwszej połowie zdobyć więcej goli. Mieliśmy mecz pod kontrolą. W drugiej połowie brakowało trochę sił, ale to na tym etapie przygotowań jest zrozumiałe. Straciliśmy gola po szkolnym błędzie. Cieszy wygrana, jednak trzeba zauważyć, że przeciwnik nie postawił wygórowanych warunków. W sobotę w Rawiczu czeka nas na pewno trudniejszy mecz – powiedział po meczu trener Agro-Tom Lwa Pogorzela Patryk Halaburda.

GKS Żerków – Agro-Tom Lew Pogorzela 1 : 3
Bramki dla Agro-Tom Lwa: Bartłomiej Ziembiński, Mateusz Pijanowski, Szymon Wojtkowiak
Agro-Tom Lew: Naglak – Kubiak, Wawrocki, Rolnik, Krystkowiak, Niedźwiedź, Mazurek, zawodnik testowany, Pijanowski, Ziembiński, Marszałek oraz Andrzejewski, zawodnik testowany, Dorczyk, Wojtkowiak