Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Turniej na piasku

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    12.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Śmiłowie odbył się już po raz czwarty. Wzięło w nim udział 9 drużyn, a rozgrywki przeprowadzone zostały w trzech grupach.

Zespoły, które zajęły w poszczególnych grupach pierwsze i drugie miejsce spotkały się w barażach do grupy finałowej. Najlepszym zespołem w grupie finałowej okazała się drużyna „Niepokonanych” w składzie: Jakub Szpurek, Krzysztof Rosik, Małgorzata Twardowska pokonując „Dream Team” (Jędrzej Wyskok, Przemysław Nawrocki, Klaudia Mochalska). Trzecie miejsce zajęła „Słoneczna Zawada” w składzie: Dawid Skiba, Sławomir Wróbel, Katarzyna Minicka. Impreza trwała do późnego popołudnia, przy słonecznej pogodzie i doskonale przygotowanym boisku przez mieszkańców wioski. Zwycięskie zespoły otrzymały nagrody: medale, plecaki, piłki oraz nakolanniki. Wszystkie spotkania turnieju sędziował trener środowiskowy boiska „Orlik 2012” Mikołaj Skrzypczak. Impreza wchodząca w cykl zajęć „Wakacji w Gminie Poniec” została zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu oraz Pełnomocnika Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. (gabi)

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!