Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Turniej ulicznej piłki nożnej z charytatywnym akcentemPatronat

› Społeczeństwo ponad rok temu    7.09.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
I Mistrzostwa Polski Street Soccer Ligihalowe.pl.I Mistrzostwa Polski Street Soccer Ligihalowe.pl. fot. Życie Gostynia/LigiHalowe.pl

Jak przekonują organizatorzy - to będzie największy turniej ulicznej piłki nożnej w Polsce.

 

W najbliższy weekend (9 – 10 września) w Gostyniu na placu przy Górze Zamkowej (obok kartodromu) odbędą się I Mistrzostwa Polski Street Soccer Ligihalowe.pl.

- Rozgrywki prowadzone będą na dwóch mobilnych boiskach o wymiarach 24x16 metrów każde. Podłoże wykonane jest z 11 mm pianki i pokryte 7 mm fibrą tak, by gra była szybka i widowiskowa. Przeciętnie w 14 minutowym meczu pada powyżej 10 bramek - wyjaśnia Mateusz Gendera z Ligihalowe.pl.

W sobotę zaprezentują się dorośli w kategorii OPEN, natomiast w niedzielę przez cały dzień swoje mecze będą rozgrywały dzieci ze szkółek piłkarskich, m.in.: KA 4 resPect Team, Kania Gostyń, Wisła Borek Wlkp, Korona Piaski, Akademia Piłkarska Reissa z Poznania, Gostynia i Kalisza, Football Academy z Poznania, czy Warta Śrem. Muzykę podczas całego weekendu zapewni popularny w Gostyniu Rejas.

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji z których dochód w całości lub częściowo będzie przeznaczony na leczenie Kubusia z Krzywinia, który zmaga się z nieuleczalną chorobą – wiecznym głodem. Historię Kubusia poznaliście już wcześniej na profilu Tęczowej Armii. To właśnie jej wolontariusze pomogą zbierać środki na leczenie chłopca. O Jakubie przeczytacie TUTAJ.

Atrakcje: miniplaża dla dzieci, dmuchańce, grill, BeachBar, samochody elektryczne dla dzieci, minigolf, jazdy kartingami według cennika, zimne napoje dla pełnoletnich

Organizatorzy zapraszają na facebookowy profil www.facebook.com/ligihalowe, gdzie ogłoszono konkurs, w którym można wygrać m.in jazdy kartingiem, kilka gier w minigolfa, jazdy samochodzikami, czy burgery, popcorn i watę cukrową.


Harmonogram:

sobota, turniej open (10.30 - 20.00)

niedziela, turniej dzieci (08.00 - 20.30)


Więcej na stronie www.turniej.boiskomobilne.pl

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!