Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Twoje dziecko może być na okładce Życia Gostynia!

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    27.11.2020
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Plebiscyt Życia Gostynia Plebiscyt Życia Gostynia "Choinka Słodziakowych Gwiazdeczek"
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Dziecko. Okładka. Boże Narodzenie. Choinka. Życie Gostynia

Z okazji świąt Bożego Narodzenia na okładce "Życia Gostynia" będzie choinka. Ale nie taka zwykła! Będą na niej bombki, a w nich zdjęcia Waszych dzieci.

Jeśli chcesz, aby Twój synek lub córka znaleźli się na naszej Choince Słodziakowych Gwiazdeczek wyślij jego zdjęcie wraz z podpisem (imię, nazwisko, wiek) na adres: slodziak@zycie-gostynia.pl. lub poprzez wiadomość na profilu Fb Życia Gostynia.
 

W pierwszym etapie naszej zabawy, która trwa do 6 grudnia do godz. 16.00, będziemy czekać na zgłoszenia, czyli zdjęcia Waszych pociech. Wszystkie zdjęcia spełniające kryteria regulaminu wezmą udział w drugim etapie - w głosowaniu sms-owym.

20 zdjęć, które otrzymają największą ilość głosów zostanie opublikowane na okładce Życia Gostynia jako bombki na Choince Słodziakowych Gwiazdeczek. Głosowanie trwać będzie od 8 grudnia do 17 grudnia do godz. 12:00.
 

Jakie zdjęcia należy przysłać?
Czekamy na zdjęcia amatorskie (nie od fotografów), na którym znajduje się tylko jedno dziecko (w przypadku rodzeństwa można wysłać dwa lub więcej zdjęć). Fotografie nie mogą mieć ozdobników (uszu królika, powiększonych oczu, serduszek itp.).

Jakie informacje są potrzebne?
W zgłoszeniu należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, miejscowość, w której mieszka. Każdy zgłaszający musi napisać swoje i mię i nazwisko oraz kim jest dla dziecka. Do każdej osoby zgłaszającej będziemy wysyłać formularze zgody, którą należy potwierdzić zgodnie z załączoną do wiadomości instrukcją. Wiadomości bez odpowiedzi eliminują dziecko z konkursu.

Jakie są nagrody?
Dziecko, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów otrzyma dwupiętrowy tort z czekoladek Kinder Bueno oraz grę planszową, drugie miejsce nagradzamy sesją zdjęciową i grą planszową, a trzecie - paczką słodyczy i grą planszową. Mamy też nagrody dodatkowe: 10 upominków (książeczek dla dzieci). Poza tym 20 zwycięzców z największą ilością sms-ów będzie upamiętnionych na okładce „Życia Gostynia”.

Regulamin dostępny jest TUTAJ

 

Sponsorzy: Dekorasiorki, Foto Iris, Sklep Firmowy Czeluścin

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.