Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Tych koncertów nie może zabraknąć

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    31.01.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A
Gostyń. Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej 2016Gostyń. Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej 2016 fot. A. Fajczyk

Występem Mażoretek Big-Bang, którym akompaniowali muzycy z Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Gostyń rozpoczęto dzisiejszy Koncert Noworoczny.

Po południu w hali gostyńskiego liceum ogólnokształcącego pojawiło się mnóstwo osób, które chciały posłuchać muzyków i obejrzeć występy mażoretek. Na widowni zasiedli burmistrz Gostynia Jerzy Kulak, wicestarosta powiatu gostyńskiego Czesław Kołak, przedstawiciele samorządu gminnego oraz powiatowego, a także dyrektorzy szkół i placówek kulturalnych.

- 25 występów noworocznych już za nami. Ćwierć wieku z koncertami noworocznymi w Gostyniu. Gdyby ich zabrakło w mieście, to tak, jakby nie było facebooka. Jak żyć? Dobrze, że możemy się spotkać tutaj po raz 26., ale czy można jeszcze zaprezentować coś, czego nigdy dotąd nie było? – zastanawiał się prowadzący koncert Sebastian Nowak.

Podczas występu orkiestra dęta, pod batutą Piotra Kaczora, udowodniła, że można. Przed publicznością pojawili się goście specjalni – muzycy, którzy stawiali pierwsze kroki w gostyńskiej orkiestrze, a obecnie znani są między innymi z orkiestr w operze: Trombquartet, Krzysztof Mayer (zagrał na klarnecie) oraz Leszek Kaczor (zagrał na trąbce). Publiczność usłyszała wiązankę utworów Whitney Houston, Zbigniewa Wodeckiego i wiele innych. Występy nagradzała gromkimi brawami, proszono też o bisy.

Zobacz, jak zakończono ferie na gostyńskim lodowisku?

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Sympatyk
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Wspaniały koncert, wspaniała publiczność! Gratulacje dla wykonawców
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Brawo!
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Brawo! Dzięki za wspaniały koncert... Poziom coraz wyższy, więc czekamy na wielkie show w przyszłym roku.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji